Dynamic Solutions Group
O FIRMIE CEO SZKOLENIA I COACHING BADANIA REFERENCJE GALERIA KONTAKT

KLIENCIE GDZIE JESTEŚ? - JAK SKUTECZNIE POSZUKIWAĆ KLIENTÓW

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA

 
Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. od 2006r. współpracuje z Dynamic Solutions Group. W naszej opinii firma Dynamic Solutions Group prezentuje bardzo szeroką i interesującą ofertę szkoleń. Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie merytorycznym, przez wysoko wyspecjalizowanych fachowców, których długoletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej przełożyło się na wypracowanie optymalnych praktyk metodologicznych. Tematyka dostosowana jest do bieżacych potrzeb konkretnego klienta. Elastycznosć firmy pozwala na sprawne, profesjonalne zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć. Godna podkreślenia jest również otwartość i serdeczność w kontaktach z klientem.
Dynamic Solutions Group jest firmą wartą polecenia ze względu na długoletnie doświadczenie na rynku edukacyjnym oraz nowatorskie i dynamiczne reagowanie na zmieniające się potrzeby szkoleniowe swoich klientów.
Z poważaniem
Katarzyna Turska

Szkolenia realizowane przez Dynamic Solutions Group dla Najwyższej Izby Kontroli realizowane były z należytą starannością oraz z rzetelnym podejściem do prowadzonych prac. Przez uczestników ocenione zostały na wysokim poziomie merytorycznym i metodologicznym.
Wicedyrektor Departamentu Spraw Osobowych
Maria W. Smereczyńska
 
 

NASZE SZKOLENIA

UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNE BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM DOSKONALENIE SPRZEDAŻY ZARZĄDZANIE
projekt i realizacja Jan Madejski